NE YAPIYORUZ

Tecrübeli kadromuz ile yenilikçi ürünler sunuyor ayrıca sektörümüzde danışmanlık hizmetleri veriyoruz

Yüksek hassasiyette, otomasyonlu ve müşteri beklentileriyle uyumlu oluşturulan makine parkımızda çeşitli Alaşımlı Çelikler, Alüminyum, Pirinç, Pik Döküm malzemeleri titiz bir şekilde işleyip, teknolojinin gereklerine uygun ölçüm methodlarının kontrolü dahilinde sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

LAZER KESİM

Küçük bir alan üzerine odaklanmış güçlü pırıltılar oluşturan ve değişik alanlarda kullanılan yoğun ışık kaynağıdır. Teknik olarak bahsedecek olursak Fiber Lazer CNC mantığıyla özel gazlar kullanılarak ( Azot – Helyum – Oksijen vb.) 2 boyutlu kesme, kazıma, delme işlemlerinin bilgisayar ortamından alınıp (Autocad) istenilen şekilde birebir ve pürüzsüz olarak elde edilmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla beraberinde avantajları ile sektörde daha çok tercih edilen ve talep alan kesim haline gelmiştir.

DAHA FAZLA

PLAZMA KESİM

Plazma ile kesme metodu iletken metallerin kesiminde kullanılan termal bir kesme yöntemidir. Kesme, basitçe, torç içinde akan gaza enerji verilerek kısmen iyonlaştırılması (plazma haline dönüştürülmesi), oluşturulan yüksek sıcaklıktaki plazmanın da gaz akışı etkisi ile nozul ağzından pozitif kutup olan malzemeye yönelmesi, malzemeyi ergitmesi ve ergiyen malzemenin akan gazın jet etkisiyle itilerek uzaklaştırılması ile gerçekleştirilir.

DAHA FAZLA

METAL İŞLEME

Yüksek hassasiyette, otomasyonlu ve müşteri beklentileriyle uyumlu oluşturulan makine parkımızda çeşitli Alaşımlı Çelikler (Karbon, Otomat, Islah, Paslanmaz), Alüminyum, Pirinç, Pik Döküm malzemeleri titiz bir şekilde işleyip, teknolojinin gereklerine uygun ölçüm metotlarının kontrolü dahilinde sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

DAHA FAZLA

KAYNAKLI İMALAT

Kaynak tatbik edileceği malzemenin cinsine göre, metal kaynağı ve plastik malzeme kaynağı olarak ele alınır. Metalik malzemeyi ısı veya basınç veya her ikisini birden kullanarak ve aynı cinsten veya erime aralığı aynı ve yaklaşık bir malzeme katarak veya katmadan birleştirmeye metal kaynağı adı verilir. İki parçanın birleştirilmesinde ilave bir malzeme kullanılırsa, bu malzemeye ilave metal adı verilir.

DAHA FAZLA

MÜHENDİSLİK

Teknik resim bir parçanın üretimi için kullanılan çizim lisanıdır. Bir makine parçasını ya da bir ürünü sadece söz ve yazı ile ifade etmek zordur. Söz ya da yazı ile ifadelerde o parçanın şekli ve boyutu konusunda detaylı bilgi veremeyiz. Tam bilgi ancak teknik çizim ile mümkündür. Teknik çizim malzemenin şeklini, boyutunu, toleranslarını, hangi malzemeden yapılacağını ne renk olacağını belirtir ve karşılıklı anlaşmayı sağlar.

DAHA FAZLA